אנחנו בווינסייט לא מאמינים בקסמים. לא משתמשים בקיצורי דרך. לא יודעים לחפף בעבודה. ולא מסוגלים להימנע מההרגל של לתת את המקסימום ללקוח.

UX | אפיון

לאפיין חווית משתמש זה אומר להבין את הלקוח ובעיקר את הלקוחות שלו. להגדיר מטרות ויעדים ולאפיין בצורה הכי טובה את הדרך שבה נגרום למשתמשים לבצע את הפעולות שבעל האתר מצפה מהם לבצע. חשיבה, סיעור מוחות, יסודיות ומקצוענות אלו הכלים שנשתמש בהם באפיון מנצח!
עוד על תהליך האפיון

עיצוב

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, העיצוב שווה עוד יותר. האסתטיקה של האתר היא האמירה הגדולה ביותר שאפשר להגיד בלי מילים. כשלקוח פוטנציאלי גולש לאתר הוא אמור כבר במבט ראשון לקבל את החוויה ולהתרשם. וזה מבחינתנו עיצוב מנצח. הקשבה, השראה, סבלנות ויסודיות הם הכלים שלנו לעיצוב מנצח!

פיתוח

לקוד נכון יש כללים. לא מספיק שהאתר יעבוד, צריך גם לגרום לו לתפקד לאורך זמן בצורה מיטבית. קוד נכון ומסודר על פי הכללים תבטיח חווית משתמש טובה, סריקה טובה לגוגל, ובעיקר תפקוד אפקטיבי לאורך זמן עם מינימום תקלות. למידה, יסודיות, מקצוענות וחדשנות טכנולוגית, הם הכלים שלנו לפיתוח אתרים מנצחים!

תמיכה

לאתר שלכם יש אבא ואמא, אנחנו כאן כדי לתמוך, לסייע בכל מה שצריך לאורך כל הדרך, כדי שאתם תוכלו להשיג את מקסימום התוצאה מהאתר שלכם.

Google Friendly

כבר משלב תכנון חווית המשתמש אנחנו חושבים גם על הקידום, בונים את האתר בצורה הטובה ביותר עם מגוון כלים מתקדמים לסריקה טובה ואיכותית של מנועי החיפוש.

רספונסיביות

רספונסיביות נכונה דורשת הרבה חשיבה, לדייק בכל פיקסל כדי שהתוצאה תהיה מקסימלית בכל מסך. עם הרבה נסיון וידע אנחנו גאים להיות בחוד החנית של התחום.

נגישות

מגוון פתרונות של נגישות ברמה מתקדמת העומדת בדרישות החוק לטובת הזקוקים לכך. החל מחוויית העיצוב ועד למגוון כלים מתקדמים לפתרונות נגישות.