אנחנו בווינסייט לא מאמינים בקסמים. לא משתמשים בקיצורי דרך. לא יודעים לחפף בעבודה. ולא מסוגלים להימנע מההרגל של לתת את המקסימום ללקוח.
ולכן, תהליך העבודה על כל אתר אצלנו הוא מורכב ומדויק עד לפרטים הקטנים ביותר. חשוב לנו להכיר את הלקוח, להבין מה הוא עושה, מה המטרות שלו, אילו יעדים הוא מציב לעצמו בעסק, מי קהל היעד שלו, ואיך הוא רוצה להניע את הגולשים לפעולה.

הנה הצצה אל התהליך שכל אתר עובר אצלנו עד שהוא עולה לאוויר בהצלחה, וגם אחרי.

פגישת התנעה ואפיון צרכים

אנחנו אוהבים להכיר את הלקוחות שלנו, להסתכל להם בעיניים, ולהתחבר כאנשים. להבין את החזון ולצעוד איתם יד ביד בתהליך בניית האתר.

בפגישת ההיכרות נעשה בדרך כלל את הדברים הבאים: הגדרת מטרות ויעדים, אפיון צרכים ראשוני, הגדרת מטרות, זיהוי קהל יעד, והמלצה להתאמת כלים נכונה לבניית אתר מנצח. רק אחרי כל זה נוכל לתת הצעת מחיר מדויקת ללקוח.

אחרי שחתמנו וחגגנו את היציאה לדרך המשותפת, צוות האפיון והעיצוב יושב לכוס קפה לשעה קלה של השראה. על פי מתווה הפרויקט ואפיון הצרכים שהוגדר שואבים השראה מאתרים מובילים בעולם בחדשנות וטכנולוגיה, מקבלים רעיונות מהמתחרים, ומגבשים סגנון שיתאים לאתר החדש. חיות הרשת החרוצות שלנו מתעדכנות בקביעות ב"מה קורה" בעולם העיצוב הדיגיטלי ודואגים לאמץ חידושים ולהיות כל הזמן בחזית הטכנולוגיה והעיצוב.

אפיון

זהו השלב הקריטי ביותר בתהליך בניית האתר. תהליך האפיון הוא תהליך מדויק ופרטני שיורד עד לרזולוציות הכי קטנות של הפרויקט. האפיון הוא בעצם השרטוט ההנדסי והאדריכלי של האתר. בלעדיו שום אתר לא יהיה מושלם.

בשלב האפיון נתמודד עם: מבנה האתר, מבנה התוכן, הירארכיית התוכן, הגריד העיצובי, תכנון אלמנטים, תכנון רספונסיביות, הנעה לפעולה, המבנה הטכני של האתר, ועוד מגוון פרטים חשובים וקריטיים לבניית האתר.

עוד על תהליך האפיון

עיצוב

לאחר השלמת האפיון נעבור לתהליך העיצוב. אם עשינו עבודות אפיון נכונה, תהליך העיצוב יהיה מהיר יותר ומדויק יותר, ויכניס חיים ואור לתוך האפיון הגרפי שיצרנו. בתהליך העיצוב נתחבר לשפת המותג, נתאים תמונת אווירה וצבעים, נשים דגש על הבלטת אזורים חשובים באתר, ומקסימום חוויה לגולש. זהו גם השלב שבו המעצבים שלנו מתכננים את האפקטים הטכנולוגיים שיהיו באתר, איך ייכנסו התמונות בסליידר, מה יהיה אפקט הכניסה של אלמנטים בדף הבית, ואיך ייראה הכפתור כשהעכבר יעבור מעליו. בשילוב עם צוות הפיתוח הם ימצאו פתרונות מגניבים שיעשו לכם את הוואו!

פיתוח (וורדפרס)

עם השלמת העיצוב הכולל של כל דפי האתר נכנס לפעולה צוות הפיתוח. על פי נהלים מסודרים הם יכתבו את הקוד שעליו יעבוד האתר. בדרך כלל הם ייבנו את האתר על פלטפורמת וורדפרס, ידאגו לבנות בצורה מדוייקת את דפי העיצוב, וכמובן את כל המערכת האחורית שאחראית להניע את האתר ולאפשר לכם לנהל אותו כמות שצריך.

נהלי עבודה מסודרים יבטיחו שהקוד ייכתב בדיוק כמו שצריך, תוך התחשבות במגוון דגשים חשובים כמו: הכנה לקידום, התאמה רספונסיבית, נגישות, ועוד ועוד.

בקרת איכות

אחרי ימים של עבודה ועיניים מהבהבות מול המחשב, הם יתחילו בסבב בדיקות מקיף, לראות שהם לא שכחו להפעיל שום כפתור, שהכול עובד כמו שצריך, שהמערכת תקינה ומאפשרת לנהל את האתר בקלות. וכמובן יעבירו לצוות העיצוב את האחריות לראות שהם לא פספסו משהו בצבעים, שהפיקסלים יושבים במקום, וששום פונט לא גדל באיזו חצי נקודה מיותרת.

תמיכה והדרכה

עם השלמת פיתוח האתר יקבל הלקוח הדרכה מפורטת מאנשי התמיכה שלנו, על ממשק ניהול התוכן של האתר. בנוסף להדרכה, הם ילוו אותו באופן בתקופה הראשונה של הזנת התוכן הראשונית לאתר, שעל פי רוב היא הארוכה ביותר, ויענו לכל שאלה שלו.

עולים לאוויר

עם סיום כל הבדיקות וההכנות הגיע הזמן לשתות לחיים ולחגוג. עוד אתר מנצח עלה לאוויר.

עכשיו אפשר לספר לחברים ולהזמין את הלקוחות להתרשם מהאתר החדש.

זמן לגאווה. והמון התרגשות.

אפ אפ אפ….
זה לא נגמר עדיין!!!

בווינסייט אנחנו אף פעם לא נוטשים אתכם בסוף התהליך. אנחנו כאן לסייע, לתמוך ולדאוג שהאתר שלכם תמיד יעבוד. אנחנו בשבילכם מהרגע שלפני, מהרגע שבו אתם חושבים שאולי אתם צריכים אתר, ועד לרגע שאחרי, ובעיקר ברגעים שאחרי. אנחנו חושבים אתכם, חולמים אתכם, מבצעים אתכם, ומחזיקים לכם אצבעות כל הדרך אל ההצלחה.