העולם העסקי אינו מנותק מהעולם הערכי, אנו מאמינים בשילוב עסקים וערכים, תומכים במטרות שאנו מאמינים בהם, ומשתדלים לתרום לקהילה.

שיתוף פעולה עם עמותת מחשבה טובה

עמותת מחשבה טובה עוסקת בצמצום פערים חברתיים בתחום המחשבים והמדיה הדיגיטלית, ופועלת בקרב אוכלוסיות שונות, כגון: נוער בסיכון, קשישים, חרשים, ועוד.

MTweb – פרוייקט האינטרנט של עמותת מחשבה טובה הוקם במטרה להעניק הזדמנות תעסוקה שווה לאוכלוסיות מודרות בתעשיות עתירות הידע בישראל, כעובדים מן המניין בתחומים הטכנולוגיים השונים. במסגרת הפרויקט מפותחות תכניות הדרכה אשר על פיהן מוכשרים עובדים מקרב אוכלוסיות מוחלשות לעבודה בתחום האינטרנט, בדגש על בניית אתרים, קידום אתרים, ושיווק במדיה החברתית. בספטמבר 2013 נחתם הסכם לשיתוף פעולה פורה בין עמותת מחשבה טובה ל-Winsite, במטרה לשלב כוחות ולהרחיב את פעילות העמותה בתחום האינטרנט, ולאפשר מתן מענה איכותי ומקצועי ללקוחות העמותה, תוך שילוב כוחות ליישום ערכי העמותה.

שיתוף הפעולה בין Winsite ל MTweb הוא תוצר של שילוב ערכי ועסקי התואם את אמונתנו, והוא ניזון מהתקווה לשפר את סביבתנו תוך כדי שאנו מתחילים בצעד הראשון בעצמנו.

החזון הוא רחוק, ויעסוק בין השאר ב: שילוב עובדים ממגזרים חלשים. הדרכות בתחום האינטרנט והמדיה החברתית. ליווי פרוייקטים אינטרנטיים לנוער בסיכון. ועוד…

הבה נשלב ידיים יחד בערכים ועסקים, לעולם טוב יותר.

1

פרויקט אמהות עם מהות

פרויקט "אמהות עם מהות" הינו מיזם מבורך של "צעירים במרכז" – מרכז הצעירים של ירושלים.

אמהותפרויקט אמהות עם מהות בא לתת מענה לאמהות צעירות.
במסגרת הפרויקט הוצעו פעילויות, סדנאות, הרצאות והעצמה נשית. האימהות הירושלמיות הוזמנו לסדרה של 11 מפגשים במרכז התחנה, בכל מפגש היתה הרצאה מקצועית וסדנה חווייתית לאמהות ותינוקות.
לאחר סיום מוצלח של סמסטר א' של הפרויקט, נפתח בימים אלו סמסטר ב'.
עם תחילת המיזם, מנהלי "צעירים במרכז" הציעו לנו לקחת חסות על אתר הפרויקט, ואנחנו שמחנו להצטרף.
הקמנו לפרויקט אתר מסוג One page site (אתר של דף אחד) ובו מרוכזים כל המפגשים, עם טופס הרשמה לכל מפגש.
עם תום סמסטר א', אנחנו ממשיכים ללוות את הפרויקט לסמסטר ב'.
http://www.jcya.org.il/imahot/

2

ועידת הדיגיטל החרדי 2015

כחלק מהעשייה למען הקהילה של ווינסייט, פרשנו חסות על כנס ראשון מסוגו של משרדי הפרסום החרדיים ואנשי המדיה החרדית שהתקיים במאי 2015 בקמפוס תל אביב של גוגל.

ועידת הדיגיטל החרדיהנוכחות החרדית ברשת היא כבר מזמן עובדה קיימת, ווינסייט גאה להיות חלק מתהליך מרשים של עשייה אינטרנטית במגזר החרדי. במהלך העשייה היומיומית בתחום אנו פוגשים לא מעט יזמים חרדים מוכשרים הפורצים את גבולות המגזר בעשייה מבורכת ומצטרפים לקהילה הבינלאומית של יזמות ועשייה ברוכה. במהלך השנים ליווינו לא מעט פרויקטים כאלו, בכל פעם זו חוויה מחודשת להיות שותף לצמיחה והתפתחות ולתת את מיטב הכלים הטכנולוגים בדרך להצלחה.

אנו מקווים שמיזמים מבורכים מהסוג הזה ימשיכו להתקיים ולהתפתח במלוא המרץ, מודים לכל האנשים הטובים שהניעו את הכנס המרשים הזה.

3