פורטל מקיף ועדכני לבריאות ורווחת הילד בקהילה של עמותת גושן

http://gadalta.org.il/

לקוח

איך גדלת

קרדטים

דוד דסה, אריאל אלבוים,
רבקה אונגר

שירותים

אפיון, חווית משתמש (UX), עיצוב,
פיתוח, תחזוקה

טכנולוגיות

HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, JQUERY

עמותת גושן עוסקת בקידום רווחתם ובריאותם של ילדים במשגרת המשפחתית. במסגרת פעילות העמותה הוחלט להקים אתר שירכז תוכן ומידע בנושאים אלו ויאפשר להורים ולאנשי מקצוע לקבל תוכן ומידע נגיש וידידותי במגוון נושאים הקשורים לילדים.
האתר מכיל מגוון קטגוריות ואפשרויות סינון לפי גיל ותחום, ומציג תוכן עשיו ומגוון בצורה נוחה ונגישה. התוכן נגיש בצורה חכמה להורים ולאנשי מקצוע, תוך אפשורת לבחור בכל נושא את רמת התוכן הרצויה.
בנוסף מאפשר האתר הרשמה למגוון קורסים וסדנאות שמקיימת העמותה בצורה נוחה ופשוטה. לנרשמים מוצגים חומרים מתוך הכנס גם לאחריו, ומאפשירם להם להתעדכן ולמשור על המידע שרכשו בסדנאות.

 

עיצוב

 

חברי צוות ווינסייט האלופים! עכשיו כשהגענו לרגע המרגש שבו האתר עולה לאוויר, חשוב לי באופן אישי ובשם כל צוות עמותת גושן להודות לכם מקרב לב. לכל חברי הצוות ששוחחתי איתם אין ספור פעמים בחודשים האחרונים וגם לכל אלו שלא יצא לי לדבר איתם באופן אישי. תהליך העבודה עם כולכם היה פשוט קסום! החל משלב החשיבה המעמיקה והמשותפת, דרך שלב העיצוב הקפדני וכלה בשלבי הפיתוח והתיקונים האין-סופיים-
היה תענוג לעבוד איתכם. הכל בוצע במהירות ובדייקנות, עם הרבה הקשבה, הבנה וסבלנות. תמיד אפשר היה לשמוע את החיוך מהצד השני של הקו או המייל- וזה משמעותי מאוד. לא היינו מגיעים לכאלה תוצאות בכזו מהירות בלי המסירות וההשקעה שלכם ופשוט רצינו להגיד… תודה!

נועה ברונשטיין – אמון , מנהלת ידע ותוכן – עמותת גושן

דו לשוני

וורדפרס

נגישות

רספונסיבי